Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket ajánlanátok...

Milyen sminkeket ajánlanátok egy nagyon alap készlethez? Kell még valami?

Figyelt kérdés
Eddig van BB krémem, púderem, szempillaspirálom, különböző szájfények, pár rúzs, amiket még ajándékba kaptam készlettel, és ha jól emlékszem bronzosítóm is van. Meg egy sminkszivacs és pár ecset. 14/L

2016. júl. 22. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy természetesen a rúzsokat nem használom, csak vannak és szájfény is ritkán kerül fel, inkább csak labello.
2016. júl. 22. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
fekete szemceruza és/vagy tus, alap szemhéjpúder, pl. természetes barna színekkel, vagy fekete/szürkés árnyalatokkal, de ezeket nem kell még hétköznapokon viselned szerintem 14 évesen. de ahogy te jól érzed magad, én is korán kezdtem sminkelni. :)
2016. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz. Persze még nem mindent hordok hétköznapra, csak szempillaspirált meg max a bb krémet. ezt púderrel fixálom. a szemhéjpúderből még csak egy pezsgőszín(matt)-sötétbarna(csillogós)-lila(matt) szettem van.
2016. júl. 22. 21:08
 4/4 Fizikiwi ***** válasza:
Szerintem elég. Esetleg tus, az unokatesóm 14 évesen használt ilyen filces tust. De szerintem jó :)
2016. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!