Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sztetek nem gáz ez a snapchate...

Sztetek nem gáz ez a snapchates gagyi virágkoszorú mindenki fején?

Figyelt kérdés
Én nem értem,ettől az egybites béna grafikától szebbnek érzik magukat? Marha gagyi,kb mikor 10 évesen próbálgattam a paint-ben rajzolgatni. Vagy viccesnek szánják? Vagy mi? Annyira gagyi és béna h csak ámulok...
2016. júl. 28. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is nagyon gagyi... :S

Ennél már csak a kutyás szűrő rosszabb. Komolyan, mint egy sz@rpacni... :S

2016. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Sosem értettem az ilyenek😃 rohadt ciki.Bár ahogy elnézem ez csak a 14-17 éves korosztály számára a menő.Szerintem inkább gáz.

#1 hjaaaaj az a kutya :DDD ne is mondd

2016. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
19%

Ugh ugh ugh, "a technika szar, és mindenki hülye, aki használja és van képe jól szórakozni egy telefonos applikáción, és amúgy is mindenki b-szódjon meg, aki jól érzi magát a bőrében egy koszos filtertől!!!!"


Nőj már fel lol.

2016. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utoljára 10-15 éve volt poen,h jeeee ra tudok rakni egy effektet a kepemre...ha mar az applikacioknal tartunk,ennel ezerszer komolyabbak vannak,amitol tenyleg szebb lesz a kep, es kb 15ezer fele effekt/matrica/keret van,ha vki "szorakozni" akar.

De ezek full szexinek szant delejes tekintettel pozolnak ezzel a gagyisaggal (miert pont ezzel a 2-3mal a 15ezerbol?) a fejukon...nem,nem vicces,nem titokzatos,nem kulonleges.

2016. júl. 29. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartom gáznak, igazából semmit nem gondolok róla. Aki akarja használja, engem nem zavar. Mondjuk azt nem igazán értem hogy téged miért háborít fel ennyire más emberek snapchat fotója? Ha 13 éves vagy akkor még talán megértem, de amúgy irigyellek ha ez a legnagyobb problémád az életben hogy mások a kiskutya filterrel szórakoznak
2016. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted mind a 7 milliárd ember a földön neked akar megfelelni vagy mi? Ha eddig nem tűnt fel, az ég világon senkit nem érdekel hogy neked milyen effekt tetszik, meg mi nem. Tudom hogy számodra elképzelhetetlen, mivel te tökéletes vagy, de lehet, hogy másnak meg a te fotód nem tetszik :O És mégse írnak ki gyakorikérdést róla, hogy úristen x y effektet használt, nagyon gagyi és rohadtul nem szexi! Mert magukkal foglalkoznak, nem másokkal, mint te. Gondolom nagyon izgalmas és eseménydús életed lehet ha egész nap csak ezen tombolsz hogy nem tetszik valaki képe
2016. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Max. te tombolsz,gobdolom mar kiraktal ma 25 ilyet h orvendeztesd az ismeroseidet. En meg azt kerdezek,amit akarok.
2016. júl. 29. 14:00
 8/10 anonim válasza:
67%
engem még a kutyás idegesít de ha valakinek tetszik... mindenkinek megvan a a saját véleménye és igazából ha nekem nem tetszik valami nem rágódok rajta mert felesleges rajta idegesíteni magam ha neki tetszik akkor csinálja szerintem neked is felesleges foglalkozni vele meg ha gyakori kérdésen kérdezed mindenki mást fog írni mert mindenkinek más a véleménye erről a dologról tény az hogy nagyon népszerű a snapcat és és nem nagy értelmét látom értelmét nem is használom
2016. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is borzalmas :D
2016. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem mert kell tamadni egy kerdes miatt. Igen gaz de nem tudunk mit tenni xd en lattam egy ilyen tumblr csajt aki nemcsak amiatt gaz mert ilyenekkel pakolta tele a facebookjat eloben is ratyi volt. Feltunesi viszletegseguk van no letukre. Maramelyiknek. Meg az uzletvezeton is lattam.. Aki nem epp fiatal:d Szerintem ciki de ez jo mert van min nevetni.
2017. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!