Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináltatok meg egy...

Hogyan csináltatok meg egy ilyen szemöldököt?

Figyelt kérdés
Ha a kozmetikus kiszedi, nagyjából egy napig szép. Utána az a baj, hogy az eleje szép, erős színű, viszont az ív után a vége pár szálból áll és nagyon el is áll a bőrömtől. Egyszóval a vége alig látszik, és ha látszik is, nagyon gáz, mert ha rosszul nő, nem szedhetem ki mert ugye ritka és inkább hosszúszálú.

2016. aug. 1. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre egy megoldás van: a smink.

Vagy nem tudom megoldhato-e, hogy ne szedesd olyan vekonyra a veget. Most ugyis divat a kicsit vastagabb szemoldok.

2016. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így nő sajnos ugyhogy ceruza kéne de az annyira látszik pont amiatt hogy pár hosszú szálból áll csak a vége
2016. aug. 1. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szemöldök por. Meg sokat dob, ha teszel alá highlightert.
2016. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen szemöldökceruzát használsz?

én essence-et használok (mondjuk szőkéknek valót, bár barna hajam van), mivel van kb. egy centi - pont az 'ívnél' -, ahol nincs szemöldököm, mivel kiskoromban felszakadt. teljesen természetesnek tűnik és észre sem lehet venni, hogy ott igazából nincs szemöldök, csak ceruza. :)

én pl. porral nem tudom eltakarni azt az egy centit, de ez lehet a saját bénaságom miatt is.

2016. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!