Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen púdert használtok...

Ti milyen púdert használtok az alapozó után fixálásként? Hol szereztétek be?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Rimmel stay matt púder a legeslegjobb! Megéri kipróbálni :) dm, rossman, Müller pontosan nemtudom melyikbe is van
2016. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!:)Na meg persze azt is, hogy időt szántál a kérdésemre!
2016. aug. 1. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvenc sminktermékem a púder, úgyhogy már jó sokat kipróbtam. Volt köztük kő-, por- és ásványi púder is. Mindegyiknek megvan a maga előnye és hátránya. A kőpúder a legelterjedtebb, mindenhol kapható. Ebből nekem ami nagyon bevállt, az a max factor egyik limitált kiadású púdere (a nevére már nem emlékszem, de azt tudom, hogy arany csomagolása volt) illetve a rimmel stay matt púder. Mindkettő ugyan azt tudja, de a rimmel jóval olcsóbb. A porpúder nekem tartósság szempontjából volt nagyon jó, hiszen nehezebben fénylik át, de a felvitele annyiban macerásabb, hogy porzik mindenfele. Ebből nekem most a Catrice porpúdere van meg. Az ásványi púder pedig pont annyit tud, mint a többi, csak természetesebb anyagokból áll és ásványi anyagokat tartalmaz. Ezt legkönnyebben a pinkpanda oldalról tudsz rendelni. A Catrice és Rimmel termékeket pedig megtalálod a Rossmannban, dm-ben és Müllerben is. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:) Na meg persze azt is,hogy megfogalmaztad nekem. Sokat segítettél!:)
2016. aug. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!