Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Két hete lett kilőve a fülem,...

Két hete lett kilőve a fülem, azóta arany fülbevaló van benne. Mikor válthatom le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Mint fentebb írtam, két hete lett megcsinálva a fülembe a második lyuk. Azóta arany fülbevaló van benne, máregyáltalán nem fáj, em gyulladt stb. Viszont ahogy utánanéztem mindenhol nagyon eltérő információkat láttam, valahol azt írták két hetet elég bennehagyni a fülbevalót utána mehet bele bizsu is, valahol meg 1-2 hónapot is írtak, így nem tudom már mi lenne a megoldás.

Köszönöm!



2016. aug. 2. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyéni. A füled érzékenységétől nagyban függ :)

Én várnék egy hónapot biztos ami biztos, mert nem kellemes a vérző, begyulladt fül :/

2016. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a napokban lyukaszttattam, klinikán, nekem ott az orvos 6 hetet mondott.
2016. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 lyukat szúrtak, több hónapig volt benne az ezüst fülbevaló nem fájt nem volt piros de amint kivettük lehetett látni nagyon be van gyulladva.Nagyon sokat küzködtem vele mire teljesen benőtt. Persze mindenkinek máshogy bírja a füle.
2017. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!