Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam? Ami...

Hogyan sminkeljem magam? Ami még suliba is elfogadható? 15/L

Figyelt kérdés
A szemcerkát állandóan lepislogom, fél óra után nem látszik semmi, csak az, hogy a szemem alatt picit el van vmi szürkeség kenődve. A szemhéjtust pedig felül a szempilláim tövében húzom ki, az meg feltapad oda a szemhéjamra.. nem tudom, hogy értitek-e. Oda felülre kenődik.:S Ha pedig nem, mert olyan vékonyan csinálom, akkor meg lekopik. És nem hiszem, hogy a márkákkal van gond, sokmindent kipróbáltam. Különben fehér bőröm, világosbarna hajam, és zöld szemem van. Kipróbáltam már a barna szemcerkát is, dehát ugyanaz az eredmény, mint a feketénél.
2010. ápr. 18. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy (vízálló) szempillaspirál, és van az essence-nek egy filctoll szerűsége, olyan mint a szemceruza és a tus keveréke, szerintem az jó lenne.
2010. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15 évesen suliba még bőven elég a szempillaspirál, ne használj tust meg ilyeneket! Én 15 évesen egyáltalán nem festettem magam, suliba meg még most 20 évesen se.
2010. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Használj loreal szemhéjtust annál jobbat nem tudsz venni jó

áron.Nézegess youtube videókat angolul,hogyan festik magukat a csajok.Sok jót tudsz tanulni.

2010. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Még írhattok.:D Nem akarom magam sminkelni nagyon, csak éppen, hogy egy pici vmit a szememre.:)
2010. ápr. 18. 13:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki akkor kezdi el festeni magát,amikor akarja! :)

És ahoz mit szólnál,ha a tus vonal helyett a szemhéjadra nagyon halvány színt tennél?:) Egyébként én ha lepislogom a szemcerkát,hát bemegyek a mosdóba és kihúzom újra,ha kell minden szünetben! :D

2010. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki akkor kezdi sminkelni magát, amikor akarja, de azt azért tudni kell, hogy egy fiatal lány bőrének káros, ha rendszeresen ki van sminkelve.
2010. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok káros dolog van még az életbe.Az a levegő amit te szívsz az is káros.Akkor meg már mindegy szerintem.Nem lesz semmi baja tőle.Erről a "káros" dolog témáról meg kár vitázni.
2010. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a bajom :) Ha szemceruzát használsz, akkor a szemed alatt alapozd ki, talán akkor nem folyik el annyira. És a szemhéjadra is tegyél, akkor talán a tus rajta marad. :) De egyébként az alapozó + szempillaspirál + szájfény jó ötlet. (=
2010. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. ápr. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!