Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor felülre (porcba) lőnek...

Amikor felülre (porcba) lőnek fülbevalót akkor előtte van valamilyenféle érzéstelenítés?

Figyelt kérdés
Ha van akkor milyen? Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. ápr. 18. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem volt, de nem is fájt :D
2010. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is ne lövesd, mert nagyon roncsol!!

Másodszor igen érzéstelenítik, de ha nem, akkor sem fáj. :)

Én magamnak szúrtam mind a 14 fülbevalóm, és nem fájt, a porcban sem. M-17L

2010. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14?? azta :D de bátor vagy:D köszönöm a válaszokat:)
2010. ápr. 18. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Micsodaaaa? Méghogy porcba nem fáj? A barátom oda rakatott pc-t, és aki szúrta, az mondta neki, hogy hozzon magával pelenkát, mert becsinál a fájdalomtól!

Megivott jópár sört mire elmert menni kiszúratni, de még igy is majd összecsinálta magát, úgy fájt neki.

Sokáig gennyedzett, meg büdös volt. Pedig kenegette is, ahogy kell!

2010. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van 1 a bal fülemben, ez a "vadságom" jelképe :).

Nem érzéstelenítettek és utána fél évig eléggé kényelmetlen volt rajta aludni. Az első 2 hétben eléggé fájt. De most már imádom <3

2010. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában nem szokták érzésteleníteni, vagyis nem kellene érzésteleníteni, de lehetséges, hogy valahol megteszik. Az, hogy fáj-e, emberfüggő lehet. Illetve, ha szúrják, az természetesen sokkal jobban fáj, mintha lőnék. De a legtöbb ilyen helyen kilövik.
2010. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem érzéstelenítik, bár tényleg ne aludj rajta egy darabig. meg nagyon víz ne érje az első hetekbe. de ezt majd elmondják ott :)
2010. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 7 van, abból 3 porcba, de úgyse fájt h magamnak szúrtam őket. egyébként nem érzéstelenítik:)
2010. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!