Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok egy olyan alapozót...

Tudtok egy olyan alapozót ajánlani, ami bevált pattanásos/heges, egyenetlen arcbőrre?

Figyelt kérdés

Nem is az erős fedés lenne fontos, inkább hogy kiegyenlítse az arcbőrömet. Nem szokott sok pattanásom lenni, de nagyon piros foltos/heges az arcom. Árban kedvező alapozó (vagy BB krém) érdekelne.

(Eddig Maybelline Affinitone és Garnier BB krém nem jött be)



2016. aug. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bevált!

[link]

2016. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Catrice Camuflage. Ez korrektor, de szerintem sokkal jobb mint egy-két alapozó. Folyékonyból is lehet ugyan ebből a márkából kapni.
2016. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igen, ismerem a camouflaget a catricetól, nagyon szeretem, de ha nagyobb felületen használom nagyon sápaszt sajnos.

2016. aug. 7. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Rimmel London stay matte alapból? Én azt használom mert van néhany piros folt azt arcomon pattanások miatt. Max 2000 ft ha jól emlékszem és sokáig megmarad mert nem kell sokat használni belőle. Nekem bevált, viszont normal is zsíros arcra ajanlott Szóval ha száraz nagyon az arcböröd akkor lehet nem lesz jó.
2016. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Rossmanban meg néhany helyen a dm-ben is lehet kapni
2016. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


Itt néz szét. Durva foltokat is eltüntet, többféle van. Vehetsz asszem tesztert is.

2016. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!