Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A www.prestige-store.eu...

A www.prestige-store.eu oldalról rendelt már valaki parfümöt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy eredeti parfümöt küldenek-e, mert semmi nem utal arra, hogy utánzat lenne, viszont az ára alapján meg nem tudom elhinni, hogy eredeti :D (pl. 100 ml D&G 5.500.- fóliasérült...)
2016. aug. 8. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A fóliasérült egy üzleti trükk... Valójában ezeket a Vaterán is megtalálod a keresőben beírva,1900-2900 forintért.

Ők is onnan szerzik be,aztán 5000-ért adják!


Vigyázz a Facebook-on is van a parfümök online detto ugyanez. A hozzászólások le vannak tiltva,ebből is látszik,hogy kamu.

2016. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sejtem én, hogy valami nem kerek itt, de rendeltem végül is egyet, majd megírom mi volt ! :)
2016. aug. 10. 08:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Megérkezett a termék,hát.... külsőre nem volt vele gondom, sem doboz, sem üveg tekintetében, viszont mintha vizet spricceltem volna. Visszaküldtem... várom, hogy visszaküldik-e az árát... :(
2016. aug. 22. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendben, küld is vissza mielőbb! Kiváncsi vagyok, mikor küldik az árát vissza. Kötelesek.

Ugyan ez a parfümök online.hu innen sem szabad rendelni.

Facebook-on törlik a reklamáló hozzászólásokat, ha nincs vásárlói vélemény korábbi, onnan nem szabad venni.

2016. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pénteken visszaküldtem, ma visszautalták az árát, úgyhogy ilyen szempontból elégedett vagyok... annyi, hogy a postaköltséget buktam oda-vissza, de az már mindegy ...
2016. aug. 24. 13:49
 6/6 anonim válasza:
Milyen cimre lehet visszaküldeni a prestige store.hu vásárolt hamis szar terméket?már nem találom a neten őket,telefont nem veszik fel.
2016. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!