Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra szeretném magam...

Ballagásra szeretném magam kisminkelni, milyen hozzávalók kellenek?

Figyelt kérdés
Az alapvetőket tudom, szempilla spirál, szemhélyfesték stb, de mondjuk alapozó?
2010. ápr. 18. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

általános iskola gondolom...


alapozó nem kérdés. ez alap.

púder ha pattanásos, zsíros a bőröd.

szemceruza

szemhéJ!!!púder (Te tényleg elvégezted a 8-at?! nem vót nyelvtan?)

spirál

pirosító

szájfény


profik használnak még korrektort, tust, pirosító fölé és homlokra csillámosítót, szájkontúrt, szemöldökceruza.

a szempillagöndörítő már gondolom túlzás lenne....

2010. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*szemhéjpúder
2010. ápr. 18. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ne a kínaiból vásárolj be. Sminket csak jó érdemes venni mert a gagyin meglátszik hogy az.


otthon gyakorolj egy kicsit az éles bevetés előtt. Elsőre ne csinálj túl erős sminket mert még nem tudsz benne viselkedni... majd később kitapasztalod mi áll jól.


Elsőre én egy nagyon vékony alapozót tennék, pici szempillaspirállal meg átlátszó esetleg rózsaszín szájfénnyel. Ettől többet hirtelen ne ha eddig nem smikeltél.

2010. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%

Szia!


Ennyire fiatalon,főleg ha még baba bőröd van én nem ajánlom, hogy alapozóval kenegesd. Persze ha már megjelentek pattanások vagy bármi amit nem szívesen látsz magadon akkor mehet rá pici korrektor és az egész arcodra alapozó természetesen.A hajtőnél és a nyakadnál vigyázz,dolgozd el megfelelően. Szerintem emeld ki a szemed, szemcerkával és valami rózsaszínes üde szemhéjfestékkel aztán mehet a szemspirál :) Szádra vagy rózsaszín vagy bőrszínű szájfény és kész is vagy :)

2010. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
középsuliból ballagok
2010. ápr. 19. 06:12
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha eddig nem sminkeltél, és ezután sem akarod sminkelni magad, akkor szerintem célra vezetőbb (anyagi szempontból, és a profi munka tekintetében is), ha elmész egy kozmetikushoz, és megcsináltatod.
2010. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha nem vagy jártas a sminkelésben, és nem is fested magad rendszeresen, akkor szerintem nem kell most sem nagy dolgokat véghezvinned. egy kicsit húzd ki a szemedet és finom, meleg hatású színeket használj.
2010. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!