Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van rá esély, hogy ha eleget...

Van rá esély, hogy ha eleget szedem a szemöldököm többet nem nő vissza?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 13 éves korom óta nagyon vékonyra szedem az alapból vastag szemöldököm, így az egész szemöldökömnek kb. 2/3-át rendszeresen szedem azóta minden reggel és este, de semmi változás, ha elmegyek osztálykirándulásra 3 nap múlva olyan mintha 2 hete nem lett volna kiszedve... lehetséges, hogy ha még így folytatom egy idő után kikopik és nem fog visszanőni? esetleg tippek, hogy hogyan tudnám elérni?

2016. aug. 11. 00:52
 1/4 I Anica válasza:
50%
gyanta + szemöldöktetkó = komplett hülye.
2016. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen nem is tűnik el, de valamennyire tényleg ritkul(hat). Ez mindenkinél más... van, akinek csak nagyon lassan és keveset kopik, de olyanról is hallottam már, aki egyszer kiszedte az egész szemöldökét, és egyáltalán nem nőtt vissza. Szóval van remény nálad is, hogy vékonyabb lesz. :D
2016. aug. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ritkulni lehet fog. 3-4 éve szedem középen. Régen hetente kellett, mostmár elég 2. De teljesen eltűnni valószínűleg nem fog.

15/F

2016. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
17 éve szedem már... szóval elég rég óta, és nekem is vastag és vékonyra szoktam kiszedni, de ugyanúgy gyorsan visszanő mint eleinte, semmi nem változott.
2016. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!