Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Üres szempillaspirált vettem?...

Üres szempillaspirált vettem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mivel már kezdett elfogyni a régi szempillaspirál, elmentem a rossmannba újat nézni. Meg is vettem rögtön 3 különbözöt. Rá egy hétre el is kezdtem használni, de csak akkor vettem észre hogy teljesen üresnek tünik a szempillaspirál tubus. Alig jött ki belöle valami és nagyon száraznak tünt a kefe is. És ráadásul szokásom szerint nem az elsö darabot kapom le a polcról, hanem a másodikat vagy a harmadikat. Elökaptam a másik kettöt is, es ugyan az volt a helyzet. Már a boltban nagyon könnyünek érzödött a tubus, de akkor eszembe sem jutott volna hogy nincs benne majdnemhogy semmi.

Ma voltam újra egy másik rossmann üzletben, és majdnem az összes tubust végigtaperoltam, és megnéztem, a legtöbbnél ugyanez volt a helyzet. Vettem 2 olyat, ami legalább egy kicsit is úgy érzödött, hogy van benne valami.

Veletek volt már ilyen? Van erre magyarázat?


2016. aug. 13. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem még ilyen nem volt, de szerintem nem 'üres' volt hanem beszáradt. Nagyon sok helyen főleg rossmannban és a dm-ben, egy csomóan kinyitogatják a szempillaspirálokat, és nem csak az elsőt! Hanem a másodikat vagy a harmadikat is kinyitják.:/ Ezért kell olyan (vagy hát én próbálok) olyan szempillaspirált venni ami be van csomagolva ilyen védőfóliába, mert azt biztos, hogy nem nyitják ki. Ha szabad kérdeznem milyen márkájú szempillaspirálokat vettél? Mert nekem a miss sporty és a lovely spirálok a kedvenceim.:)
2016. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
(Szintén első vagyok.) Meg ugye az is közre játszik hogy mennyi ideje vannak a boltokban, az is lehet hogy már túl régóta. De én még nem találkoztam olyannal ami üres lett volna, hanem csak beszáradt.
2016. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is a miss sportyt, meg a lovelyt szeretem :)

És ezeket vettem elöször:

-lovely false lashes

-miss sporty pump up booster

-rival de loop young volumen


Ma meg ezeket:

-rival de loop mega lash booster

-rival de loop absolute eyes


Ugyhogy be fogom rakni forró vízbe vagy egy csepp vizet rakok bele, hátha segít.

Ha igen, akkor nagyon fel vagyok szerelkezve szempillaspirállal :D

2016. aug. 13. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
(első vagygyok.)Azok a fajta spirálok nagyon jók.:D Én is olvastam, hogy az segít. Remélem sikerrel jársz.:)
2016. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!