Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Mi volt a legrosszabb...

Csajok! Mi volt a legrosszabb szépészeti dolog (hajvágás/szín, smink, stb) ami történt veletek?

Figyelt kérdés
Olyan esetekre gondolok,amikor emberek közé sem mentél volna annyira balul sült el
2010. ápr. 19. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy a fodrász azt mondta befesti barnára a hajam és narancssárgás vörös lett az eredmény (utálom az ilyen színű hajat)

hazasiettem és befestettem sötétbarnával

2010. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hajvágás. Mert míg egy sminket csak egyszerűen lemosok addig a hajam sajnos nem lehet visszaragasztani.:-) Borzalmasan nézett ki a fejem. De jártam már így szemöldök festéssel is.
2010. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikus fotózás előtt a szemöldök gyantával letépte a böröm a szört ott hagyta és utána undi krémmel kent be! Szerencsére a saját kozmetikusom lekezelte úgy h a foton jól mutassak!
2010. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi voltam még, olyan 7éves lehettem... Hátközépig érő(vagy hosszabb O.o), barna, fényes hajam volt. Sosem szerettem összefogni, mindehová lógott rajtam. :D Anyám besokallt, és elvitt fodrászhoz(aki persze vmi bnője volt anyának...). Na hát, az én gyönönyű hajamnak lőttek, úgy néztem ki, mint egy gombafejű kisfiú. Hát gondolhatjátok, hogy folytottam el a könnyeimet... Nem mertem sírni, pedig iszonyatos sz*r érzés volt. Egyetlen dolog, amit a mai napig szépnek(elfogadhatonak) tartok magamon, az a hajam. :/

Már nem engedem, hogy fodrász vágja, akármennyire "mester"... Kabpák be a f*szomat, egy életre meggyűlöltem őket.

17L

2010. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyértelműen az amikor a hátközépig érő hajamat levágattam állig érőre..utána meg befestettem fekete az alapból szőkés hajamat..nagyon utáltam.most mell fölé érő szőkésbarna hajam van
2010. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fotózásra műszempillát csináltattam, iszonyat randa volt... XD
2010. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy k*csög k*rva fodrász elcseszte a báli frizum -> nem mentem el, pedig ott volt az a srác is aki nagyon tetszett..
2010. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a bajus gyantázást mertem rábízni egy kozmetikusra, nem mintha nagyon szőrös lennék, mert egyáltalán nem, csak ki akartam próbálni, meghogy a szép sminkem alatt ne legyen szőr, erre betépte a gyanta csíkkal a bőröm, na aztán tényleg nem is tudtam sminkelni, mert a púder meg kiszáratotta, így az alkalmi sminkem nem lett jobb.
2010. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kiskoromban nekem is mindig fiúsra vágták a hajamat, pedig mindig is hosszút akartam. Anyám szerint azért, mert igy praktikusabb volt. Minden hajvágásnál bőgtem.

Amúgy, egyszer házilag akartam szőkiteni, az amúgy is szőke hajamat, és a hajfesték iszonyatosan elkezdte csipni a fejbőrömet. Lemostam félidőnél, erreföl ilyen szövegkiemelő zöld, és sárga szinű lett! Nem kivánom senkinek! Barnára kellett festeni, hogy megmentsük.

2010. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mellig érő hajamból csak 1-2 centit akartam lenyíratni, a fodrász meg vagy 7-8 centit lenyírt belőle, most a vállamig sem ér, tisztára ki vagyok készülve tőle, a barátnőim meg őszintén megmondták,hogy nagyon szar...... Kegyetlen érzés...

Egyszer a kozmetikus arctisztításnál annyira állat módra megnyomkodta az arcom,hogy több helyen lenyúzta a bőröm,ahol tiszta véraláfutásos, varas lett, az alapozóból egy keveset tettem rá, de mégis úgy festett,mintha egy 2 kg-t tettem volna rá... Gondolhatjátok,mikor az egész arcom varas, pattis, és az alapozó ocsmányan néz i rajta, nélküle meg nem hagyhatom, mert undorító... Ha még egy icipicit is teszek az alapozóból,akkor is olyan,mintha rengeteg lenne rajta... De hiába, az is nagyon betesz neki,ami alatta van,vagyis az ótvar bőr... :(((

2010. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!