Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drágább márka alapozóit...

Melyik drágább márka alapozóit érdemes választani?

Figyelt kérdés
Mac,clinique,estee lauder,lancome,guerlain,givenchy?
2016. aug. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A Mac, Clinique és Estée Lauder alapozói nagyon jók úgy általában, de mint minden márkának, ezekből is vannak gyengébb minőségűek, hiába high end kategória. Szerintem olyan 3000 forint felett is lehet találni jó alapozókat, amiknek a minőségük van legalább olyan jó, mint a felsoroltaké.
2016. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vettem már 15 ezerért alapozót, nem jött be. Meg Krémmánián olvasgatom a véleményeket, elég vegyesek. Ezért nem is merek olyan drága alapozót venni...

Ami most nekem bevált, az ~ 3200 Ft és sokkal , de sokkal szebb és jobb, mint a 15ezres volt.

Nem minden a márka az a baj.

2016. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a Nars és a Make Up Factory alapozóit használom


[link]

[link]

2016. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem válik be az alapozó, nem feltétlen annak a hibája, csak nem neked van kitalálva.

Ezeket a márkákat ki is lehet próbálni, bemész egy üzletbe, kéred az eladó segítségét, jobb helyeken full sminket kapsz próbaként, az általad és az eladó szakértelme/véleménye szerint kiválasztott alapozóval.

2016. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!