Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mernétek rendelni online...

Mernétek rendelni online sminkterméket, aminek az összetevőit nem tüntették fel?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvező ajánlatok vannak a Wish nevű oldalon, de már túl kedvezőek. Többségében koreai termékekről van szó, amelyek összetevőit sehol nem tüntették el. Ti meg mernétek rendelni őket? Nem krémekre gondolok, inkább palettákra, pirositókra...
2016. aug. 21. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én szeretem az oldalt, ha pedig olcsó miért ne? Esetleg nézd meg a krémmániát hátha fent van
2016. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 21. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs az az alacsony ár ami megéri a kockázatot. Szóval még ingyen sem ajánlanám használni.1@ gondold át ismét nehogy károsodjon a bőröd. Amúgy férfi vagyok,sosem használok kozmetikumot, de javaslom gondoljátok meg nagyon alaposan!
2016. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2016. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!