Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek beváltak a s-he körömla...

Nektek beváltak a s-he körömlakkok?

Figyelt kérdés
Nem tudom már hol de régen olvastam hogy ez jó márka erre még akkor vettem is egyet de borzalmas volt.Gondoltam csak rosszat fogtam ki mert akkor miért írnák sokan hogy nagyon jó...Szóval tegnap vettem megint egyet hátha..de ez is szőrnyű.Alig van színe egy rétegnek de ha meg 3 rétegbe teszem fel(még akkor sem látszik elég jól) akkor meg olyan fura .nem lehet nornálisan rákenni mert lejön felülről a lakk és csúnyán réteges lesz + 5 óra alatt sem szárad meg.Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy tényleg szar márka?Mert más lakkal semmi bajom , szóval a teknikammal nincs baj..

2016. aug. 24. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A feketéjük tényleg sz_r, de van más színem, ami nem az, elég belőle egy réteg is, és elég gyorsan megszárad.
2016. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen lakk? Mert nem írtad, csak a cimkékbe említed hogy gél lakk. Ezt nem ártana letisztázni
2016. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gél lakk csak be taggeltem azt is.;)
2016. aug. 26. 23:47
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is nagyon rossz. Én vettem egyet meg kaptam ajándékba, de el is ajándékoztam őket, mert nagyon rossz. Lassan szárad, de az még nem is olyan nagy baj, de olyan büdös, hogy érzem, ahogy égeti a szemem, egy napig hányingerem volt lakkozás után.
2016. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!