Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szögletes köröm divat még?...

A szögletes köröm divat még? Most eléggé megnőtt, és kicsit unom is lekerekített formát.

Figyelt kérdés

Kifelé szélesedő lapát körmöket semmiképp sem akarok, csak szolid szögletest, de most, hogy belegondolok, nem nagyon szoktam már látni nőkön.

Műköröm nem érdekel, mert saját körmöm van, és általán színese van lakkozva, szóval látványos a formája is, mert szeretem az élénk színeket.


2016. aug. 26. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A szolidabb formák időtállóak. Pl. az ovális, és a szolidan szögletes is.

Ami kirívó, az tud csak kimenni a divatból, pl. a lapát vagy a hegyes.

2016. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igazabol szerintem a korom formak soha sem valtoznak divat szeint, inkabb a szinek a mintak. Szemely szerint en is a szogleteset szeretem bar sok non latok mostanaban hegyeset
2016. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na a hegyes az, amit soha az életben...


Lehet hétvégén megreszelem, még alszok rá.

2016. aug. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!