Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hétköznapra milyen rúzs...

Ti hétköznapra milyen rúzs szoktatok használni? Egy sötétbordót bevállalnátok? Miért?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet nekünk a suliban
2016. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sötétbordót az őszi napokra szerintem nagyon jól passzol, ha úgy öltözöl hozzá! :) Lehet kicsit erős, de nagyon szép megjelenést lehet vele csinálni. Ha neked tetszik, miért ne?
2016. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább rózsaszínes világosabb árnyalatokat használok a mindennapokra(leginkább Matt).Nagyon tetszik a sötétbordó nagyobb szám van úgyhogy jól mutatna az őszi napokon.Én most egy lilásabb színűt vettem azt is biztos sokat fogom használni!
2016. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az osztályomban én vagyok az egyetlen,aki be meri válalni :D Nekem bármilyen SÖTÉT rúzs jöhet,a világos szinektől hánynom kell. De ez persze izlés kérdése.
2016. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, bevállalnék, de általában sötétebb nude rúzsokat használok ősszel, nyáron pedig rózsaszíneseket.
2016. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hétköznap nyáron nude színűt, viszont a hidegebb időkben megjön a kedvem a sötétebbekhez. Ősszel és télen simán felkenem hétköznapra a bordót és a sötétlilát is.
2016. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van nekem piros, bordó, barbie rózsaszín, halvány rózsaszín, közepes rózsaszín, magenta színű, nude. minden attól függ, hogy milyen a ruhám színe. ahhoz választom ki, melyiket teszem fel :)
2016. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!