Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete szemöldökre milyen...

Fekete szemöldökre milyen színű szemöldökceruzát használjak?

Figyelt kérdés
Már kinéztem az essense-től a 02 sötétbarna árnyalatot de az sztem túl világos lenne.Ha esetleg neked is fekete a szemöldököd létszi ird le hogy milyen színű és márkájú szemöldökceruzát használsz.Válaszokat előre köszi. :))

2016. aug. 27. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem vagyok fekete hajú, de mindenképp a sötétbarnák között válogass. Alapszabály, hogy fekete ne legyen a szemöldököd. Még akkor sem, ha a hajad az.

Viszont sötétbarnából is van bőven, amiből keresgélhetsz. Pl. hideg/meleg árnyalatú.

Sok sikert a válogatáshoz! :)

2016. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo akkor majd keresgélek köszönöm a segítséget:)
2016. aug. 27. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a problémám, hogy hiába van világosbarna hajam, a szemöldököm fekete, és most kezdtem csak formázni, egy boltban azt mondta az eladó hogy szerinte nem kell ennél (és adott egy rohadt világosbarna port) sötétebb. nos kipróbáltam és de, kell. vettem inkább essence sötétbarna szemöldökceruzát meg ilyen kétszínű port is, ezek már jobbak :) teljesen ugyanolyan színt úgyse találunk, mert feketével "nem szabad" formázni
2016. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!