Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a tus, spirál és...

Szerintetek a tus, spirál és a fekete körömlakk miatt szólhatnak gimiben?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Emos😂
2016. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

miért lenne emós?

a spirál meg a tus manapság már alap sminknek számít, az meg hogy valaki feketére festi a körmét, az csak egy ilyen idióta beidegződés mindenkinél hogy emós... kedves első, először tájékozódj és utána válaszolj.

kérdező, az hogy szólnak e az attól függ, hogy a sulidban mennyire veszik ezeket szigorúan... az én sulimban ez teljesen megengedett

2016. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha vallásos suliba jársz akkor igen... Amúgy nem.
2016. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális sulikban biztos hogy nem szólnak. Amit leírtál, az egyáltalán nem kirívó (ésnem emós, hanem modern és divatos!!), tobben is járnak így! Szóval szerintem nyugodtan mehetsz így!:)) /Kivéve, ha az Apáczaiba jelentkeztél, mert az nem tartozik a normális sulik kozé és tilos a koromlakk/
2016. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sulitól függ. Ha benne van a házirendben, hogy tilos, akkor szólhatnak. A mienk egy elég szigorú gimi volt, de ilyenekért nem szóltak. A házirendben a dekoltált felső, a nagyon rövid szoknya és a műköröm volt tilos, valamint bizonyos jelképek viselése (pl. szvasztika). Nekem sosem szóltak ilyenekért, hogy fekete a körmöm, festett a hajam, acélbetétest hordok, egy osztálytársamnak oldalt felnyírt punk haja volt, viszont amikor egy fiú fülbevalót rakatott, illetve egy lány orrpiercinget csináltatott, azért gyakran beszólogatott nekik az osztályfőnök és az igazgató is.
2016. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hu, az elég durva, hogy beleírták még a házi rendbe is a miniszoknyát és a mukormot!! És nem engedték az orrpc-t?! Kivetettek vele?!
2016. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem durva, elég sok iskola házirendjében van ilyesmi, csak ezt sokszor nem tudják a diákok és a tanárok sem törődnek vele. Hát nálunk figyelték. Ha pl. egy lány kirakta a melleit, az osztályfőnök telefonált az anyukájának, hogy figyeljen jobban a gyerek öltözködésére.

A piercinget és a fülbevalót nem kellett kivenniük de rendszeresen kérdezgette az osztályfőnök, hogy bent van-e még, illetve célzásokat tettek rá elég gyakran (az igazgatónk volt a töritanár, így mindent látott és meg is jegyzett). Amúgy én úgy vettem észre, hogy a jó tanulóknál könnyebben szemet hunytak, míg a rosszabbaknál hamarabb "feltűnt" egy piercing. De a nagyon rövid szoknya és a dekoltázs teljesen tilos volt, azért a szülőknek szóltak. Nekem az acélbetétesért, a fura hajamért soha. Egyszer volt rajtam egy medál, az igazgató megkérdezte, hogy mit jelképez, én elmagyaráztam hogy egy zenekar jelképe és nem is került szóba többet. Míg az orrpiercinges csajt láthatóan szívatta, bár nem is volt észkombájn a leányzó. Nem vetette ki a piercinget, sem a fiúval a fülbevalót de nemtetszését fejezte ki szinte minden órán.

2016. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban a legkevésbé sem érdekli a tanárokat, hogy te sminkelsz vagy nem

ha a házirend nem tiltja,akkor nem szólhatnak érte

2016. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimibe ha szolnak érte elég durva,vékony ivelt tus,és spirál alap smink klaszikus úgymond,fekete kórömlakért sem szolhatnak.
2020. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!