Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valahol egy jó piercinges...

Van valahol egy jó piercinges Győrben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Baross út vége felé van egy, ahol egy night club féle van, van is egy kis terasz kint. Na ott kell felmenni az emeletre. Én ott csináltattam tetoválást, és ott volt piercinges srác is. Tök jó fejek voltak. Egyik barátnőm ott csináltatott a nyelvébe, egy másik pedig a szájába.
2010. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszíí!:)
2010. ápr. 22. 23:19
 3/6 anonim válasza:
Én a Silvert tudom ajánlani Győrben. A helyedben pont oda nem mennék. Nem túl higiénikus. :) Velük csináltattam minden piercingem s tetoválásom. :) tattoosilver.blogspot.com
2010. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszí!Végül a Mekivel szembeni piercingeshez mentem!=)
2010. máj. 29. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
És silverben csinálnak pár éves tetkót is, ami 2-3 év és lekopik, mert én mosoni vagyok és ha lehet akkor oda mennék...:)
2010. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszí.És Silverben 18év alatt lehet szűlői beleeggyezés nélkül tetkót csináltatni?
2010. szept. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!