Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok magas fedésű korrektor...

Írnátok magas fedésű korrektort szem alá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában elég karikásak a szemeim, pedig eleget alszom. Eddig nem akartam sokat költeni korrektorra, és egyik sem vált be. Most viszont rászánom magam, hogy vegyek egy drágábbat, csak nem szeretném elszúrni a választást.. ha van olyan korrektor ami nektek bevált a szem alá, azt írjátok meg! Azért 5000 ft alatt legyen... Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 3. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Catrice Liquid Camouflage Korrektor :D A tégelyes változata tökéletes bőrhibákra, de szem alá inkább ez :)
2016. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megvan a tégelyes változat, azt a bőrhibáimra használom, megvagyok elégedve, bár egy kicsit sötét az árnyalata, meg jobban dicsérik mint amilyen jó igazából, de azért ne várjunk el sokat egy 1000 ft körüli korrektortól... :D most egy essencest használok, kb 5ször használtam, de alig fed és mindjárt kifogy mert nem ragasztották le, pedig hátulról vettem, és a sok hülye akik nem ismerik a tesztert, ezt próbálta a boltban. (gondolom)
2016. szept. 3. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Vichy Dermablend alapozó


Alapozóként nagyon erős fedése van úgyhogy én csak korrektorként használom, a legeslegjobb sminktermék amit valaha használtam, és hipoallergén, szóval még pattanásokat sem okoz.

2016. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!