Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki ha 12 évesen...

Szerintetek ciki ha 12 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nem használok alapozót púdert se maxfaktort. Csak egy kis szemhélyfesték. Nem is azért sminkelem magam hogy kitünjek a többi lány közűl hanem mert ez a hobbim.Nem is kell sok smink még ennyi idősen. Nincs is sok sminkem.Azok is a legeggyszerűbb legszolidabb sminkek.Aszüleimet nemzavarja.De még a suliba nem sminkelem magam.
2016. szept. 6. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kis szemhéjfesték egyáltalán nem sok. :) Nem ciki, én ismerek olyat, akinek a lányának (5-6 éves körül van) van szemhéjfesték készlete, persze a korához való, azt hiszem talán hercegnős. :)
2016. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, annyi még belefér. Csak arra vigyázz, hogy ne ess túlzásba később se. Még legalább 2-3-4 évig bőven ráérsz arra, hogy ne sminkeld magad suliba. A te korodban ennyire már én is sminkeltem magam, bár bevallom őszintén, volt, hogy suliba is, amit utólag megbántam. Az a kor még valljuk be nem arra való.
2016. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki addig amíg nem úgy nézel ki mint a tizenéves pi**a köznép.

Szolid smink jobban be is jön az ÉRTELMES pasiknak.

Ha meg hobbi a sminkelés kérj fel pár barátnőt "smink modellnek." S fotózgasd be :D megmaradjon.

(ruhabemutatómon fun volt a maradék modellt sminkelni, élvezhető dolog)


Mondjuk én szemalatti karikáimat tüntetem el + fekete szemceruzával a szempilla alatti bőrrészt kihúzom. Ami ad egy kontúrt a szemnek + természetes hatású dúsabb szempilla hatása van.

2016. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy ideje tizenéves, de anno pár bőrhibát elfedtem...fuhh tinikor >0<
2016. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előbb tanulj meg rendesen írni
2016. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az hogy ciki hanem totál felesleges! Ráadásul nem tesz jót a bőrödnek. Amikor kifested a szemed akkor irritálod ott a bőrt, még ha kicsit is de húzod és a festéket le is kell mosni, ami szintén bőrhúzással jár, még akkor is ha nagyon óvatosan csinálod, mindenképp "zavarod" ott a bőrt. És mindezt 12 évesen mikor semmi szükség nincs rá, de nem baj majd szép szarkalábaid lesznek már 20 éves korodra.
2016. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!