Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakk vagy zselé és arra...

Géllakk vagy zselé és arra géllakk?

Figyelt kérdés
Mit javasoltok, melyik éri meg jobban? (nem árban) Gondolom, tartósabb, ha van zselé alatta, de hamarosan nem lesz rá lehetőségem, hogy megcsináltassam, és nem szeretnék utána papír körmöket. Mennyi idő alatt regenerálódik a köröm, ha egyszer le lesz szedve? Ha csak géllakkot tetetek, az nem pattog le egy idő után - mondjuk, ha le szeretném vele növeszteni?

2016. szept. 7. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a körmöst, hogy mit javasol a körmöd állapota és a munkád/életviteled szempontjából.

Ezt a regenerálódás dolgot nem értem. Jó szakembernél semmi baja nem lesz a körmödnek, mert aki ért a szakmájához, az csak a köröm fényét veszi el, és nem reszeli szét.

2016. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő is csak a tetejét reszelte meg, hogy érdes legyen. De ha most leszedetem a zselét is, akkor elég vékony lesz, nem?
2016. szept. 8. 14:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért a köröm szerintem elég vékony így is, hogy kis reszeléssel nagyon vékony legyen
2016. szept. 8. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Leírtam már, hogy miért.
2016. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!