Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet jó minőségű choker...

Hol lehet jó minőségű choker nyakláncot venni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszettek ezek az ékszerek.

Csak az a probléma velük,hogy a többségüket elég gyenge anyagból gyártják, ami csak pár hónapig bírja ki ahogy elnézem.

Hol lehet jó minőségű nyakláncokat venni?

Nem a "tucat típus" vagyok,aki fél éven belül dobná a szemétbe,mert már más a divat.

Tudom,az arany talán kicsit túlzás lenne egy ilyen nyakláncból, de ezüst pl.?

Akkor már nem is kéne teljesen olyan jellegűnek lennie,mint a klasszikus változat,csak simuljon a nyakhoz de ne legyen giccses.

Valakinek van ötlete?



2016. szept. 10. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én csak a klasszikus choker témában tudok hozzászólni :D


Amit clairesben vettem a két nap után elszakadt, viszont amit ebayen rendeltem az már egy éve megvan, de még mindig nagyon jó állapotban :)

2016. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az ár sem mindegy, de azért hajlandó vagy egy picit többet költeni egy minőségi darabra mint a Claire's-ből szerzettre, az ASOS-t bátran ajánlom. :)
2016. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ebayről rendeltem már kettőt is (kb 300ft),elég sok féle van.
2016. okt. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!