Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldök visszanő a ricinus...

A szemöldök visszanő a ricinus olajtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagy hibát követtem el. Kiszedtem a szemöldököm felét :( (Ne kérdezzétek hogy történt) És most nem akar visszanőni. Vettem ricinus olajat. Hány naponta kell használni? És visszanő tőle a szemöldököm??

Kérlek segítsetek borzasztóan áll :( A szemöldök ceruza meg nagyon "mű" hatást kelt bennem ezért nem használom



2016. szept. 12. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nő vissza tőle.

Még reménykedj, nagyon lassan nő, főleg, hogy látványos is legyen. Szóval még visszanőhet.

Addig is inkább port használj, ne ceruzát, az természetesebb. Csak jó színt kell választani.

2016. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni ilyen port és mennyibe kerül?
2016. szept. 12. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én kenegetem ricinussal a szemöldököm elejét.

Azelőtt évekig túl lett szedve. Most 1 hónapja, hogy rendszeresen kenem és szépen nő. (Ne aggódj, nem túlzok azzal, hogy) 2 hét után látszott a növekedés, már nem volt csupasz az a terület.

2016. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akor kipróbálom :) és próba cseresznye :)
2016. szept. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!