Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 10. osztályban be mernétek...

10. osztályban be mernétek menni suliba piros rúzzsal?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#8 Nem én gondolom így csak pont 10. Osztályos vagyok és tudom mik mennek.Nálunk már azt is lek-rvázzàk aki kicsit jobban festi magát

.

2016. szept. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk sokan használtak éllénk rúzst, én is. Te tudod, hogy ez a saját sulidban mennyire elterjedt.
2016. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10.-ben nálunk még nem nagyon voltak rúzst használó lányok, én meg tuti féltem volna így rúzsozni :D aztán 12.-ben egyre többen használtak rúzst, így én is bátrabb voltam :)
2016. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ez tiltva volt és őszintén szólva én ilyen 23 évesen éreztem magam érettnek hozzá. Amikor már nem úgy néztem ki, mint egy kislány kikenve az anyja rúzsával (kb. 7-8 évvel fiatalabbnak nézek ki a valós koromnál). De ezeket a mostani tiniket elnézve ma már be lehet menni így is. Bár a legtöbbnek nem áll jól, nagyon baba arcuk van még hozzá.
2016. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Be lehet menni azzal is oda, a tanárokat csak a lecketanítás érdekli! A tahóbb diákok(akik csúfolódnának esetleg)meg le vannak sz....rva!
2018. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!