Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri ezeket a high-end...

Megéri ezeket a high-end sminkeket megvenni?

Figyelt kérdés

Chanel púder, rúzs, YSL, Dior korrektor, Guerlain bronzosító, Bobbi Brown, Mac pirositó.

Nem mindet szeretném egyszerre. Csak kíváncsi vagyok nektek beváltak-e. Valamint szempillaspirált, és szemhéjfestéket keresek pl.: Chaneltől.



2016. szept. 21. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek ilyen cuccaim. :)

De olvasd a kremmania.hu-n a véleményeket róluk, rengeteg van.

2016. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

MAC-től nekem van primer, alapozó, fixáló, rúzs, Bobbi Brown-tól korrektor, pirosító, szemöldökfixáló, púder, és nekem mind bevált. (Utóbbitól a bőrápolási termékek is nagyon bejöttek.)


Egyszer próbáltam egy Dior spirált - vagyis többször ugyanazt - és nem jött be. Szerintem spirálból mindegy, milyet veszel, ha jó a technikád.

2016. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Chanel bronzosítóm, YSL rúzsom, MAC alapozóm van és mindhárommal meg vagyok elégedve. Az alapozó fedhetne jobban, viszont baromi tartós púder nélkül is. A rúzst meg imádom! :D
2016. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Szerintem nem feltétlen. Mondjuk a MAC sincs egy kategóriában a Gurleainnel, a Guerlain jóval drágább.

Szerintem szempillaspirált fölösleges drágán venni. 3-6 hónapig jó, én pl nem használok el 3 hónap alatt egy szempillaspirált, 3 hónap után kidobom őket, ami egy 2000Ft-os spirálnál ok, de egy 8-10ezresnél már nem, viszont 3hónap után a szememre se kenném már fel, érted.

Ha limitált pénzed van ilyesmire, akkor nézd meg, mi az, amiket sűrűn használsz. Én hétköznapra alig festem a szemem, hülyeség lenne megvennem drága szemhéjpúdert, mikor kb csak havonta 2-szer kenem fel, ha elmegyek bulizni. De pl. alapozót vagy korrektort majdnem minden nap használok, én személy szerint akkor már inkább abba fektetnék be. A kedvenceim a rúzsok, abból is inkább vennék drágábbat, mint mondjuk szemtusból pl.

A MAC rúzsokat szeretem, a Chanel rúzsok is nagyon jók. A Chanel alapozókat nem venném meg, nagyon sok bennük az illatanyag, én meg ilyasmit nem kenek az arcomra.

2016. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Ezek közül csak MAC termékeket próbáltam (pirosító, rúzs), szerintem nagyon megérik az árukat. Volt Lancome szempillaspirálom is (a sima Hypnose), ez a valaha volt legjobb spirálom, tudom ajánlani ezt is.

Egyébként, bár nem próbáltam Chanel szemhéjpúdereket, de szerintem szemhéjfestékek terén inkább egy jó szemhéjpúder-alapozóba érdemes befektetni (pl. MAC, UD, Milani - utóbbi nem is drága, de simán vetekszik a minősége néhány high-end márkáéval), mert ha az megvan, akkor teljesen mindegy, mit kensz rá, bármilyen árkategóriájú szemhéjpúdert tartóssá tesz.

2016. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha tellik rá, persze hogy megéri megvenni, mivel a minősége magasan veri a Lorealt meg a többi olcsó vicik-vackot.

Ha nem tellik rá, akkor a kérdés felesleges volt.

Nekem beváltak, de én egy másik alapozót használok LaPrairie a neve, és nagyon drága, rengeteg hidratáló van benne, szép fényes a bőr tőle, de nem 20 éveseknek való.

Szemspirálból olcsót sosem veszek mert bűzlik, erőteljes vegyszer szaga van, amit nem bírok.

A Lancome Hipnose Drama nagyon jó spirál és évek óta 10 ezer forint az ára, semmit sem emelkedett.

Én egy 4 hónap alatt kikenem.

De ha nincs olyan jövedelmed, akkor felesleges ezekben a dolgokban gondolkodnod.

2016. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeen! :)
2017. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!