Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit vegyek, hogy ezt a sminket...

Mit vegyek, hogy ezt a sminket a legkönnyebben eltudjam készíteni?

Figyelt kérdés

Lassan belépek a 3. X-be de szinte sohasem festettem magam. Most szeretném ezt elkészíteni. Mit vegyek hozzá? Mivel a legkönnyebb elkészíteni?

[link]


2016. szept. 24. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! :)

zselés tussal jársz a legjobban, kis tégelyben lehet kapni. Van a Maybelline-nek, Manhattan-t is sokan szeretik. Vegyél hozzá egy ferde végű ecsetet (a Maybelline-hez van ecset, de jobban jársz egy ferde végű ecsettel) [link]


így néz ki. találsz pl az Essence kínálatában.


Sokak szerint a filces tussal könnyebb, mert az olyan mint egy sima filctoll, de nekem az nem volt tartós, és gyorsan be is szárad.

2016. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlással fog csak ilyenre sikerülni :)) hetekbe, hónapokba telik :D

Amúgy szerintem a folyékony tussal egyszerűbb, mint a zseléssel. Kell még ugye szempillaspirál, az alsó vízvonalhoz pedig szemceruza. A szemöldöködhöz vagy az essence szemöldökceruzát, vagy a catrice szemöldökpúdert ajánlom. Esetleg feldobhatod még egy arany szemhéjpúderrel:) Sok sikert:D

2016. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a Lovely-nak van egy szemhéjtusa (kb 600 Ft) a Rossmannban kapható. Olcsó, tartól, nem kopik, nem folyik le. Szintén a Lovelynak van egy szemhéjpúder palettája, 1100 Ft körül van, szép színek vannak benne. Ééés.. :D harmadjára is csak a Lovely márkát tudom ajánlani. A szempillaspirálja valami isteni. Kb 700 ft, de simán veri a felsőbb kategóriás spirálokat. De figyelj, ha valami smink-tanácsra van szükséged, nyugodtan írj rám, szívesen segítek :)))
2016. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gél tus,müszempilla,szemhejbazis,fixalo por puder, feheres vilagos szemhejpuder.
2020. jún. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!