Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig marad fent egy bolti...

Meddig marad fent egy bolti egysoros műszempilla?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam akár 2 hétig is fent marad, ez igaz? Ti hol és mennyiért szoktatok venni? Adnak hozzá ragasztót is? Ez nem pont ehhez a kérdéshez tartozik, de nektek mi a véleményetek egy olyan lányról, akinek műkörme és műszempillája van?(nem 2 méteres műköröm, és nem homlokig érő szempilla)

2016. szept. 25. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Még lenem esik
2016. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ írni akkor inkább ne írj semmit.
2016. szept. 28. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint nem igazán vált be a drogériás, szintetikus műszempilla. Volt hozzá ragasztó, de az semmire nem jó, én vettem hozzá külön. Nehezen tudom elképzelni, hogy akár két hétig is fent tudna maradni.


Viszont multkor találtam egy webáruházat (makeupplaza), onnan rendeletem egy pár műszempillát, ami valódi hajból készült, nem ilyen gagyi műanyag és nagyon-nagyon megvagyok elégedve vele! :) Puha, "természetes", nagyon könnyű felhelyezni. Én nem hagyom magamon napokig, de biztos vagyok benne, hogy simán fent maradna. Vettem hozzá külön ragasztóg is, azt hiszem 2520 Ft-ot fizettem értük.


Szerintem semmi visszataszító nincs egy nem homlokig érő műszempillában és egy igényes műkörömben (nem karomban).

2016. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! Köszönöm válaszod
2016. okt. 3. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima szintetikus kb max egy hetet bírt ki, rendes kozmetikai ragasztóval, és úgy, hogy azért próbáltam rá vigyázni, de mivel hason alszok, így egy idő után álmomban félig ledörzsöltem magamról...ami sajna azzal járt, hogy a saját szempillám szakadt ki, mert a ragasztó az tartott. Így egy fél év után abbahagytam mert már kb nem vt mire ragasztani...
2016. okt. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!