Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csillám nélküli highlighter?

Csillám nélküli highlighter?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek venni egy jo highlightert de olyat amibe egyaltalan nincs csillam, hanem csak fenyt ad.Tudnatok ilyet? Van egy lovely-s highlighterem de szamomra az is tul csillamos.:D

2016. szept. 26. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
A bőrödnél pár árnyalattal világosabb alapozó, korrektor, púder.
2016. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen probaltam, de csak vilagosabb lesz es nem ad olyan szep fenyt es csillam nelkuli ragyogast:D
2016. szept. 26. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhol az essence pure nude highlighteréről hallok, hogy hűűű, milyen jó. Én is azt szeretném kipróbálni, de sajnos sehol nem találok.:/
2016. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A theBalm Mary-Lou Manizer-je nagyon jo.

[link]

2016. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Mary Lou-Manizer tényleg jó, viszont hiába nincs benne csillám, nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni, mert annyira pigmentált. Kezdőnek szerintem inkább a Catrice High Glow highlightere a megfelelő, ez nagyon diszkrét fényt ad, és nehéz túlzásba esni vele, viszont nem olyan tartós mint az előbb említett theBalm termék.
2016. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha drágábbat is megengedhetsz magadnak, akkor szerintem is jó a thebalm. ha olcsóbbat szeretnél, nekem az alverde folyékony highlightere jött be.
2016. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A the balm tényleg nagyon jó, én is azt használom és csak ajánlani tudom.
2017. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!