Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeled magad?...

Hogyan sminkeled magad? Mennyi időnként?

Figyelt kérdés
Én: alapozót azt nem használok mert nagyjából szép az arcbőröm ezért csak korrektort használok a szemem alatti karikákra, az államra, és a T-vonalamra mert ott fénylik. fehér szemfestéket teszek a szemhéjamra. Alul kihúzom fekete ceruzával felül pedig tussal. Szempillaspirált alul-felül, majd a szemöldököm is átfésülöm vele. A szemöldököm ritkítom alul. A számra semmit sem teszek mert idegesít... Am minden nap sminkelem magam
2010. ápr. 24. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha kell korrektor, alapozó, puder. Szemhéjamra ált. barna vagy szürke szemfestéket teszek (de ez a ruhámtól is függ)

alul-felül sötétszürke szemceruza. (néha fekete)

Kevés fekete szempillaspirál. A számat énis ritkán festem, de akkor csak egy kevés alapozót teszek és átlátszó szájfényt.

Kb heti 1-2 alkalommal sminkelek, mer szakács vagyok és szétkenödne a konyhán. :)

2010. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Alapozó, púder, a szememet felül kihúzom ezüst ceruzával vagy sötétszürkével, alul a belső részen feketével, szempillaspirállal átfésülöm a pilláimat és a szemöldökömet, hogy sötétebb legyen.

A számra átlátszó vagy rózsaszínes szájfény/labello.

Én is minden nap sminkelek.

2010. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer sminkelek.Akkor alapozót,púdert,bronzosítót,pirosítót,szájfényt vagy rúzst,szemhéjtust,szempillaspirált vagy műszempillát használok.Szemhéjpúdert ritkán.
2010. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
alapozó,púder,szájfény mindennap:)
2010. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Csak a szemem szoktam nagy ritkán (kb. havonta egyszer) kifesteni füstösre. Ennyi a smink. Nem tökéletes a bőröm, de az alapozótól csak még rondább lesz szóval azt soha nem használnék. Másokon is olyan természetellenes, elég nekem azt látni.
2010. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
füstösre a szemem és spirál. ennyi.
2010. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hetente 3-4-5x sminkelek.

Általában korrektor,szempillaspirál,barna vagy szürke szemceruza,ritkán fekete és szájfény.Esetleg szemhéjpúder.


Alkalmakra:

Alapozó vagy púder (ha kell),szemceruza,szempillaspirál,szájfény és szemhéjpúder.

15/L

2010. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden nap van rajtam minimum: púder, szempillaspirál, és legalább a szempillám tövét kihúzom tussal...

Ha ráérősebb akkor, cicásra festem, csak vastagabbra. Használok szempilla-göndöritöt is. :D

Mindenhová ugyanígy sminkelek...

17L

2010. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát én alapozót csak akkor használok, hogyha valahol elkél az :D. amúgy meg korrektor(mindig van valami kis csúnyaság, amit be kell kenni vele :D), akkor fekete szemceruza amivel alul kihúzom a szemem. szemhéjpúdernél nagyon szeretem a rózsaszín árnyalatait, a fehér és a vajszínűt, a lilás-rózsaszínt, és a feketét. ezeket használom a leginkább. nagyon ritkán ahol tényleg szépen kell kinézni olyankor felül is kihúzom a szemem. szempillaspirál az fekete mindig, és szép vastagon hosszúra szoktam kifesteni úgy a szép. igazából... nekem a legtöbbször a kedvemtől függ hogy hogy sminkelek, illetve a ruhától. :d van h csak spirál...D: bronzosítót is szoktam feltenni az arcocskám-ra kb ennyi(ha fontos!!!!)

19/L*

2010. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én csak buliba sminkelek.Akkor viszont tényleg kimázolom magamat:D

Arc:korrektor,alapozó,púder.

Szem:fekete szemceruzával csak felül kihúzom,avonos kitekerős szemhéjfestéket rakok(barack szín),és egy barnás-barackos csillámos szemhéjfestéket csak hogy picit csillogjon,fehér csillámos tubusos krém állagú festékből a szemöldököm alá,és a szemzugba teszek hogy kiemeljem a szemem,a végén pedig fekete spirál alul-fölül.

Száj:ajakbalzsam,utánna lepúderezem a szám,és átlátszó szájfény.

Ennyi lenne:)

2010. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!