Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek sminkecset "családot"?

Hol vegyek sminkecset "családot"?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint pl rossmann, Dm ilyen helyeken van ilyen szett(pirosítóecset, alapozóecset, szemhéjpúderecset stb.? féle? És ha igen mennyibe kerül? Ebayről és társairól nem szeretnék rendelni, nem bízom az ilyenekben. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 7. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tudom, hogy nem akarsz netről rendelni, de ez egy magyar oldal... rendelsz, 2 nap múlva ott is a csomag :) nagyon megbízhatóak és nekem eddig mindig sérülés mentesen kézbesítették a rendelésem. :D nagyon sok ecsetkészletük van. szerintem érdemes nézelődni ezen az oldalon :)

2016. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont van egy készlet eladó, vadi új, nagyon jó minőségű. Mindenféle ecset van benne és csak 4500.-Ft-ért adnám. Nekem többféle is van, de már nincs hová tennem! Csak nem tudom, hogy hogy küldjek itt fényképet róluk! Ha érdekel, írj privátban, hát ha akkor tudok küldeni róluk képet is!
2016. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de már megoldottam.
2016. okt. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!