Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy válasszak alapozót?

Hogy válasszak alapozót?

Figyelt kérdés
Barna hajú, barna szemű vagyok. Se nem kreol, se nem az a hú de fehér bőrű. Nyáron a bőrömhőz nagyon jól ment a Garnier bb krémje, bronzosítóval, de most nem lehet napozni már és én meg fakulok, a bronzosítót leszeretném cserélni valami barackos vagy rózsaszínes puderre, már csak az alapozóval vagyok bajban. Szerintetek? Nyilván ne árnyalatot mondjátok meg, hisz honnan tudnátok látatlanban, de van valami támpont, valami szabály van erre vonatkozóan, hogy barackos vagy pinkes pirosítóhoz milyen alapozó megy?

2016. okt. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, hideg vagy meleg árnyalatú a bőröd.
2016. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ezt így nehéz eldönteni. Még a vénáim színét sem sikerült megállapítani, azt olvastam, ha zöldes, akkor meleg. Még megkérdeztem 1-2 embert, ők se tudták megállapítani! :D olyan van, hogy mindkettő? :D Mondjuk régebben úgy emlékszem a sárgás árnyalatú alapozók nem ütöttek el tőlem. Ahhoz megy a rózsaszínes púder?
2016. okt. 8. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A sárgás bőrhöz inkább a barackos árnyalatú pirosítók illenek jobban. Milyen színű a szemed, hajad? Fehér szín jól áll? Fekete? :)
2016. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!