Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat az alapozó? Vagy miért...

Divat az alapozó? Vagy miért használjátok?

Figyelt kérdés

Csak mert látom a legtöbb embernek semmi szüksége nem lenne rá. Akkor minek? Ez is divat már?

Főleg fiatalok... pattanásokra nem ezt a megoldás. Így sosem fog elmúlni. Mások meg a hibátlan bőrükre is rákenik, pedig ezzel nem lesznek se szebbek se jobbak... szóval miért?


2010. ápr. 25. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sokkal egyenletesebb, szebb lesz az arcbőr, ragyogóbb. Elég hülye kérdés. Próbáld ki, és meglátod, még ha tökéletes is a bőröd.
2010. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam már, de még rondább tőle az arc színe, meg nem egyenletes, és ezt másokon is látom, mintha maszk lenne rajtuk.
2010. ápr. 25. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:
mert szépen kell felkenni, és nem 100forintosat kell venni
2010. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát a pattanásokról annyit,hogy vannak olyanok amik kifejezetten erre vannak kitalálva.....Bőrgyógyász is szokott felírni.

És a legtöbben amúgy is rákenik,mert egyszerűen rosszul érzik magukat pattanásokkal kimenni az utcára.Egy tini lelkivilágát remélem nem kell bemutatni.

Akinek meg úgy látszik nem lenne szükségük rá,hát nem látsz az alapozó.

És hogy előttem írták.Először meg kell találni a megfelelő színt,aztán meg kell tanulni bánni vele.

21L

2010. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ritkán használok alapozót,de sosem vették még észre,hogy na most használtam.

Sikerült elsőre olyan alapozót vennem,ami nagyon jó (vagyis nekem nagyon bevált),könnyű felvinni és nem maszkhatású,a színe is jó.

Szóval ha ezek stimmelne akkor nem maszkhatású lesz.

15/l

2010. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ha tudod hasznalni akkor szep.en a pattanasaim miatt hasznalom.tudom hogy nem tunteti el de legalabb befedi es nem latszik tole.meg olyan :babaarcu" leszek tole.:))
2010. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A karikás szememre használom... :D Tényleg karikás :S

17L

2010. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát én csak akkor használom, hogyha valami eseményre megyek. kb 1 éve van ez, hogy nem mindennapos nekem. a barátom látott már anélkül és mondta h szép a bőröm. és rájöttem hogy jobb, ha szellőzik a bőr. rákensz egy jó krémet és már nincs is gond. nekem meg sikerült olyan krémet kapnom, amit hogyha felkenek akkor világos lesz tőle a bőröm, és úgy 5 perc után elhalványítja a pattanásos részeket és kb úgy hat mint egy alapozó. pedig csak egy krém :D. amúgy az alapozóval tényleg olyan babaarcú leszel, én szeretem. és ha az ember tudja használni, akkor nagyon szépen, maszk hatás elérése nélkül is feltudja vinni

19/L*

2010. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek tanácsolnám, hogy az alapozó kiválasztásánál kérjen tanácsot. Színben egy picike árnyalattal lehet eltérő az arcbőrödtől. A színt nem olyan könnyű eltalálni, de ha megvan, akkor okés. Rendesen el kell dolgozni, hogy ne legyen se foltos, se csíkos, és az arcélen is lejjebb kell kenni, hogy ne maszk hatású legyen. Meg szebben is veri vissza a fényt az arcod. Ha ez mind megvan, nem győzöd majd magad nézegetni a tükörben. És tényleg nem 100 Ft-ossal kell kenni a fejed, az tényleg ocsmány. Nem azt mondom, hogy 2000 Ft-os Maybelinne (szörnyű, nekem), de a 600 Ft-os, Rossmanban vehető cuccosok már nagyon jók.
2010. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azért használom az alapozót, mert meg kell jelennem a munkahelyemen, és ehhez sminkelek.

Pattanást másképp kell eltüntetni, korrektor való az alapozó alá.

Az alapozóval egyébként egyenletes arcbőrt lehet elérni, sima hatással.


A maszk hatás köszönhető a rosszul választott árnyalatnak, a rossz felvitelnek és eldolgozásnak (ne az állcsontnál érjen véget a smink).

Egyébként szerintem se 100, se 600, se 2e forintosat nem szabad venni, csak minőségit kell választani, legalábbis nekem az alsó kategóriások lefolytak egy óra után.

Sokáig Clinique-et használtam, de jobb, tartósabb a Sonya. Meg olcsóbb is.

2010. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!