Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok olyan adventi...

Hol tudok olyan adventi kalendáriumot venni a lányomnak amibe sminktermékek vannak?

Figyelt kérdés
Már nagyon kinőtt ebből a mikulásos dologból, de mivel olyan anya vagyok hogy mind a két gyerekemnek egyformán kell kapnia bármiről is legyen szó ezért arra jutottam már tavaly, hogy ilyet szeretnék neki venni, viszont tavaly kicsit elkéstem róla mert nem volt időm kutakodni, hogy mégis honnan tudnám ezt beszerezni szóval most jóval előre gondolkoztam. Tudnátok küldeni olyan linket, ahonnan esetleg rendelhetek ilyet vagy hogyha már vásárolt valaki ilyet személyesen akkor hol vette? Előre is köszönöm!
2016. okt. 8. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mért nem készítesz neki te magad?? Tökjó kis ötletek vannak itt: [link]


csak nem csokit raksz bele, hanem minden napra egy sminkterméket.

2016. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

tavaly a dm-nek volt ilyesmi (bár szerintem csak Budapesten volt, mert én több boltban is néztem és nem találtam)

https://www.youtube.com/watch?v=kzM5pm52UNY

itt láttam


nem sminktermékes, hanem krémek, kis kiszerelésű arclemosók, hajpakolások stb. voltak, de ilyesminek is biztos örülne :)


nem tudom idén is lesz-e, de ha venni akarsz, akkor ennek érdemes utánajárni

2016. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi honlapokról már lehet pár félét rendelni, "Beauty advent calendar" néven lehet megtalálni. Nem mindet lehet még kapni, de oda van írva, hogy mikortól lesznek.

Pl. ezek, de nem tudom, hogy kik szállítanak Magyarországra:


[link]


[link]

2016. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, a második linket elrontottam:


[link]

2016. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!