Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki ért egyet azzal, hogy a...

Ki ért egyet azzal, hogy a legszebb smink a mosoly és saját magunk elfogadása?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez a csúnyák mondása.
2016. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor a mosoly a legszebb smink, ha ápolt fogaid vannak..

és ez a saját magunk elfogadása….. ez sztem olyan emberek hangoztatják, akik lusták tenni a külsejükért (fogyókúra, sport, stb.), és sokkal egyszerűbb azt vallani, „hogy „elfogadom magam” .. MERT EZ A LEGEGYSZERŰBB.

/ de ez csak az én véleményem /

nyilván ha az ember összhangban van magával, akkor az a kisugárzásán is látszik, de ez a „fogadd el magad” filozófia…. meg van róla a véleméynem

2016. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki vak.
2016. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 A lusta, igénytelen és dagadt lányokat sem a smink fogja széppé varázsolni, hanem ha változtatnak a gondolkodásukon. Amikor ilyen alapjában véve jól kinéző, de undorító mennyiségű sminkel ellátott lányokat látok, akikre nézve a bánat ereje meg tudna ölni, mert akkora világfájdalom van rajtuk. Ha lemosnák azt a kųrva sminket és mosolyognának, teljesen más lenne a róluk alkotott véleményem.
2016. okt. 11. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon sz@r általánosítás.
2016. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igazad van, egy lány úgy szép ahogy van, nem sminkkel hanem természetesen. Nem kell agyon mázolni magunkat ahhoz hogy szépek lehessünk. Az pedig teljesen rendben van ha valaki elfogadja magát akár smink nélkül is.
2016. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 2 Miért gondolod azt törvényszerűen, hogy a "fogadd el magad" filozófiában csak ronda emberek gondolkodnak? Durva általánosítás.


Épp hogy én rengetek olyan embert ismerek, aki jól néz ki minden szempontból, mégis valami mérhetetlen elégedetlenség marja a lelküket. Sok olyan van, aki szép, de az a komplexusa, hogy mindig valaki másra akar hasonlítani és egyszerűen telhetetlen az önmegelégedését illetően. Nem azért sminkel, mert "ronda", hanem mert folyton minél feltűnőbben és extrémebben akar kinézni, ami kissé túlzás.

2016. nov. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
-g*
2016. nov. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés nem arra vonatkozik, hogy "ne ápoljuk magunkat, mert mosollyal teljes a szépségünk"...


hanem arra, hogy hiányos a szépsége annak aki egy tip-top kisminkelt kirakatbaba- de mosoly nélkül.

2016. nov. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!