Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 21 éves fiú vagyok, szeretnék...

21 éves fiú vagyok, szeretnék természetesnek tűnő korrektort/alapozót használni, tipp?

Figyelt kérdés
Általában vannak az arcomon piros foltok, pattanások. Igen tudom, megpróbálok mindent megtenni ellenük. Most ritkán szoktam az arcomra felvinni matt alapozót. Nem értek a sminkekhez, valaki tudna tanácsot adni, hogy hogyan és milyet használjak?

2016. okt. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miranda Sings
2016. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Clear and Clean korrektor, antibakteriális! az arclemosók környékén szokott lenni. Illetve a sminkeknél kb.3-as színű korrektor /kupakján van a száma/, hasonlítsd össze a bőrszíneddel ha van próba kirakva-kupak nélkül-azzal húzz egy vonalat a csuklódon hogy lásd egyezik-e az árnyalat.

Fiam 17 éves ő is rákapott.

A száraz alapozó eltömíti a bőrt ahogy a korrektor meg esetleg a gyulladást elősegíti /nem szellőzik!/, a folyékony púder még jó megoldás /kis tubus, jó drága, sminkeknél, a Miss Sporty termékek elég olcsók és jók../

Állítólag a Himalája-szappan /pakisztáni sószappan néven is fut/ is jó de a legjobb a bőrgyógyász van egy kenőcs amit vényre ír, meg ha nagyon gáz le is fagyasztja helyben /nem fáj/, sőt akár szedhetsz gyógyszert is bár annak sok a mellékhatása.

Azért gáz ha elfeded a gyulladt pattanást mert nem szellőzik. Kozmetikushoz is menj el néha arctisztításra!

2016. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a bőrgyógyász azt mondta a megfelelő mozgás, friss levegő, sok folyadék is fontos. De a C-vitamin sem árt kifejezetten jót tesz a bőrnek /az A is../ előző voltam..

Sok sikert:)

2016. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mintha C.and C.korrektort nem lehet kapni,láttam más néven múltkor, az a lényege hogy antibakteriális. Az van ráírva.
2016. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, menj be egy bodyshop boltba és kérj ott segítséget.

Egyébként egy bb-krém jobb lenne, és a korrektort is keverd el hidratáló krémmel, hogy természetesebb legyen.

És persze ápold a bőrödet rendszeresen!!

2016. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!