Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Milyen színű, formájú,...

Pasik! Milyen színű, formájú, hosszúságú köröm tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én pont leszarom.Csak ne legyen olyan amivel 2 méterről megvakarja a hátam :D
2016. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Sima saját köröm.
2016. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer egy ismerősömnek barna színű körme volt, benne meg kék színű mintázat. Nagyon jol nézett ki. :)

És nem mükorom volt. De amugy nem érdekel, de azt kiszúrtam, mert nagyon tetszett.

2016. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Xebulon ***** válasza:
Klasszikus, nem túl hosszú, legömbölyített, gyöngyház vagy barack vagy vörös színben, némi díszítéssel. Bár nekem a kicsit visszafogottabb leányzók jönnek be, nem a vámpok.
2016. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 albi99 válasza:
95%

Kedves kérdező! Sok férfitársammal osztozom a véleményemben, így kérlek vedd úgy, hogy most megtudsz egy titkot a férfiakról, azaz egy részükről (úgy vélem, a többségükről):


Sima, ápolt saját köröm, vagy a létező legvisszafogottabb kifestés. Minden, amit ezen túl csináltok a szalonokban, a körmösnél, a műkörmökkel, a hosszú körmökkel, a kifestett, díszített, rajzolt, kövecskékkel kirakott, lakkozott, gélezett, ultrahangozott, lézerezett, akármilyen körmökkel, azt csak és kizárólag a saját örömötökre teszitek, és persze a többi nő számára, mert csak ti veszitek észre, és csak ti jöttök ettől lázba, csak ti találjátok izgalmas és fontos kérdésnek. Ez egy kedves játék köztetek, amit a toleránsabb, nyugodtabb vérmérsékletű férfiak maximum elnéznek nektek, mert szeretünk titeket, a többieknek meg csak simán a hideg futkos a hátán ettől. Nem mi igényeljük, hanem csakis ti. És mi örülünk, mikor örültök az új körmötöknek, ami végre olyan, mint amit azon a másik lányon láttatok a múlt héten, de közben arra gondolunk, remélhetőleg hamar le fog kopni, és akkor majd megint szép, egyszerű körmötök lesz.

Persze a töredezett, megrágott, koszos körmöktől azért kikészülünk :) De bőven elég, ha tiszta és ápolt, egyszerű.


Ez az én magánvéleményem, de hidd el, sok férfi gondolja így. Mások persze biztos máshogy látják, olyan is van. De biztos, hogy az a kisebbség.

2016. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legutólsó dolog, amit egy férfi megnéz a nőn, az a köröm. Általában a lábakkal kezdik a fixálást. Többször hallottam: -Jó lába van a csajnak. Olyat pedig soha, hogy: - De szép a körme! Pedig 70 év latt hallottam a csajokról ezt - azt. Mi több, tapasztaltam is.(Fenék, cici mustra, arc, haj második kör. Kit érdekel a köröm?)
2016. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szűcs Emese Dóra válasza:
Igazàból a nőnek a személyiségétől , a hajszínèt -bőrszínétől függ .:)
2016. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hjfh válasza:
100%

6-os, tévedsz barátom! én rögtön csekkolom egy nőnek a körmeit a kezén, ha látszik akkor a lábain is.

a gyári, rövid, vagy inkább a nem túl hosszú, natúr, vagy átlátszó, halvány színű lakkal festett körmök tetszenek. persze vannak kivételek, van akinek a vadabb színek is jól állnak. a sok szir-szar kavics, nonfigu, irka-firka nem jön be. persze ha nagyon jó a csaj elnézem neki, de egy igazán szép nőnek van ízlése és nincs szüksége ezekre.

2016. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2020. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!