Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek melyik dezodor vált...

Niceszisz kérdése:

Nektek melyik dezodor vált be? Én jelenleg DOVE-ot használok FÚJÓSAT. Ez sem az igazi de azelőtt exodort (gyógyszertárban lehet kapni) használtam attól ugyan nem izzadtam de szanaszét marta a hónaljamat.

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az Isana Deostick Sensitive vált be (nem hagy foltot, hamar beszívódik a bőrbe és kibírom vele az egész napot izzadás nélkül). Rossmannban lehet kapni. Fontos, hogy a termékekben ne legyen alumínium és alkohol (ebben a fajtában egyik sincs).
2016. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bensdorp ***** válasza:
47%
Vichy dezodorok (kivéve az alumíniummentes), csak gyógyszertári forgalomban. Olyanok, mint az álom! Kellemes érzet-illat, másfél napig nem izzadsz, nincs hajtógáz, gyorsan szárad, nem hagy foltot, uniszex (bár férfiillatú létezik külön). Sajnos nem olcsó, de sokáig elég, és nagyon megéri. Nekem és több ismerősömnek csak ez hat.
2016. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fújósak nem jöttek be, inkább a gyolyós/stiftes, rexonát használok, annyi a gond hogy az "invisible, fekete ruhához" pontosan úgy meglátszik mint a többi.
2016. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

Na, ez valami eszméletlen jó.Egy egész napot ki lehet vele bírni, olcsó(800 Ft), jó illatú, mellesleg pedig nagyon könnyen lehet vele fújni.Ajánlom:)

Remélem segítettem:)

2016. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!