Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vehetnék Kylie Jenner-e...

Hogyan vehetnék Kylie Jenner-es termékeket Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kylie Jenner-es termékeket szeretnék venni,de nem tudom hogyan :/

Megvan az oldal amiről lehet de az nem Magyar,meg nemtudom hogy mi mennyibe kerül mert dollárba van kiírva....

Valaki tudna segiteni?



2016. okt. 31. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldi oldalakon tudsz rendelni!:) es az aruk valtozo, mert a ruzsok kozott is van matt meg metal fenyu lehet csak szajszeruzat venni kulon es lehet csak ruzst, illetve tudsz egybe is venni ceruzat-ruzst.

Palettakat is lehet "csomagba"!

+a szallitasi koltseggel szamolj mert kintrol hozzak!:)

2016. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Külföldi oldalakon", én ez annyival egészíteném ki,hogy csak a www.kyliecosmetics.com -ról rendelj, mert az egyéb oldalakon pl. eBay könnyen meglehet,hogy kamu a hirdetés és egy rossz minőségű replikát akarnak rádsózni eredeti áron. Volt olyan ismerősöm,aki így járt.

Keress egy mértékegység átváltót az interneten, az megmutatja,hogy mennyi forintba kerül.

Azt tudom,hogy egy lip kit 30 dollár = kb. 8000 Ft (pár százassal több azt hiszem)

2016. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!