Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell megcsinalni a...

Hogyan kell megcsinalni a szemoldokom?

Figyelt kérdés

Regebben essence ceruzaval csinaltam de annak teljesen mu hatasa volt igy most essence porral csinalom a veget sotet barnaval az elejet vilagosabbal.sablonnal csinalom ami hozza jart. Gondolkozom rajta h a catrice szemoldokport is kiprobalom az jo? Hogyan lehet vele szrpen megcsinalni? [link]

Most ilyet hasznalok . szokes barna hajam van de inkabb tobb benne a sotet barna resz



2016. nov. 1. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy kozmetikushoz, aki a megfelelő színre befesti, és az kitart 2-3-4 hétig is.

Ha nem tudod, hogy milyen szín passzolna a hajadhoz és milyen szemöldök forma az arcodhoz, először hozzáértő segítségét kérd, aztán boldogulsz majd magadtól is.

Attól, hogy belinkeled, hogy te mit használsz, még nem tudjuk megmondani, neked mi az ami jól állna.

Sem a hajad színét, sem az arcodat nem látjuk. Pedig ezek mind kellenek a jó összhatás érdekében.

2016. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hosszu barna hajam van es hosszukas arcom, feher börom es kozmetikus is szokta festeni de nekem az nem tert csak 1-1,5 hetig es nem fogok 2 hetente jarkalni kozmetikushoz h mindig befesse ugyh 2 festes kozt muszaj ezzel csinalnom
2016. nov. 1. 11:37
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én a Catrice szemöldökceruzáját használom és nekem eléggé tartós, nincs különösebben mű hatása. Egyszerűen kitöltöm azokat a részeket, ahol rést látok. Több árnyalat is van belőle, biztos van olyan, ami passzol a hajad színéhez.
2016. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!