Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jók az Avon szemhéjtusok?

Jók az Avon szemhéjtusok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szemhéjtust, de még nem tudom, hogy milyet. Nézegettem az Avonnak a gél állagú szemhéjtusát, kíváncsi lennék, hogy valaki használ-e olyat, és ha igen, jó, elkenődik?

Ezenkívül örülnék, ha ajánlanátok egy olyan tust, ami már bevált nektek, nem kenődik el, estig fennmarad és az ára sem vészes (közép árkategória).

Köszi!


2010. ápr. 27. 18:18
 1/3 anonim válasza:
100%

Mint AVON tanácsadónő, ajánlani tudnám Neked az Avon termékeit, de ehhez tudnom kellene a bőröd típusát. Merthogy zsíros bőrre például nem igazán a legmegfelelőbb a gél állagú smink, ugyanis hamar "elszivárog"!! Én por szemhéj festéket használok, igaz h ez sem a legtartósabb, mert persze mindig oda nyúlok, és letörlődik :), de nekem ez jött be.

Írj, szívesen segítek smink dolgokban is egyaránt!

dalma46@citromail.hu

2010. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

avonból a legtutibb tusok ezek:

[link]

avon.hu-n nem találtam őket, de a fajtáját így is le tudod lesni :)

2010. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem az avon tusok eddig nem nagyon jöttek be.nem volt valami intenzív színük.Számomra a maybelina new york tusok jöttek be!FANTASZTIKUSak!!szerintem egy próbát megér...(sőt..):D
2010. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!