Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?

Milyen alapozót vegyek?

Figyelt kérdés

Ami

-dm-ben, rossmannban kapható

-nem túl drága, max 5000 forint

-nem kopik le hamar, viszonylag hosszantartó

-közepes fedése van, valamennyire elhalványítja vagy elfedi a bőrhibákat és kiegyenlíti az arcszínt

-nem szárít


És mégegy dolog: azért nem állnak rajtam túl jól az alapozók, mert az orrom iszonyat száraz. Minden alapozás előtt megmosom, megtisztítom az arcom, alaposan bekenem hidratálókrémmel (száraz bőrre valóval), de ez sem segít. Lehet tenni valamit?


2016. nov. 5. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Astor mattitude
2016. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rimmel alapozói jók :)
2016. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerüld az SLS és alkohol tartalmú arclemosókat, igyál sok folyadékot, illetve használj hidratáló krémet és hidratáló primert is alapozó alá, úgy talán nem fog hámlani az orrod. Egyébként én nem vagyok száraz bőrű, de több száraz bőrű ismerősöm is mondta, hogy bevált nekik a Bourjois Healthy Mix nevű alapozója, ez 4500 Ft körül van, és DM-ben, Müllerben lehet kapni.
2016. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Arctisztításhoz a Garnier 3az1ben micellás vizet ajánlom, mert nagyon jól tisztitja a pórusokat és sminkeltávolításra is tökéletes! Alapozónak én a Miss Sporty Mission Correction nevű pumpás alapozót használok és 1500ft körül van!
2016. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!