Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelen, ha egy 15 éves...

Igénytelen, ha egy 15 éves lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal jobban szeretem a fiatal lányok természetes hamvasságát, mint a vakolatot. Kis korrektor mehet, de hétköznapra több nem is kell. A természetes szépség jön be legjobban.
2016. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
nem :) ha mellette azért ápolja az arcát, és tisztálkodik rendesen, egyáltalán nem az.
2016. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
Abszolút nem igénytelen! Sőt! Gondolsz arra, hogy szellőzzön a bőröd, ami nagyon jó! Szerintem király, ha ennyi idősen még nem sminkeled magad! Korrektor az mehet, hisz az nem vészes. Legalább nem én vagyok az egyedüli, aki nem használ vakolatot! :)
2016. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Az igénytelenség nem attól függ, hogy a valódi arcodat mutatod-e, vagy pedig elfeded azt.
2016. nov. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
A sminkelés az igénytelenség. :)
2016. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

A sminkelés nem igénytelenség, max a túlzásba vitt.


Egy lány akkor sminkeljen ha csak el akarja fedni, kijavítani a hibáit. Egy szép halvány smink az mindenkin jól tud mutatni.


Akkor sminkelj ha szeretnél. ;)

2016. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

De bizony, hogy az.

Mert ahelyett, hogy dolgozna azon, hogy pl. ne legyen ragyás, inkább magára ken egy kiló vegyszert, ami a problémát nem szünteti meg, sőt, de hát utána hazamegy, és lemossa, és másnap kezdi elölről, közben meg sír, hogy jajjméilyenabőröngenetikaomg. ;)

Aztán 25 éves korában meg már azon sír, hogy jajj ránc jajj izéhozé, megyek veszem a ránctalanító (!) krémet, mert az van belemosva az agyamba, hogy nekem az kell.

2016. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Most megnyugodtam. Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert már minden osztálytársam sminkeli magát rajtam kívül, meg manapság már szinte mindenki és egy kicsit kezdtem kívülállónak érezni magam. :)

2016. nov. 8. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A hiba nem a Te készülékedben van. ;)
2016. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!