Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ugy lefog jonni a muszempilla?

Ugy lefog jonni a muszempilla?

Figyelt kérdés
Ma rakattam fel muszempillat szalasat a 100-Ftosban vettem a kozmetikusom fel is rakta de rettento eros ragasztot hasznalt meg par ora elteltevel is erzem az illatat es nem ez a gumis allaga van hanem nagyon kemenyre sikeredett.. Tudom butasag aggodni az miatt hogy lejon e de megis csak erre tudok gondolni hogy sosem fog lejonni,meg ugye nem is akarom leszedni mert szep csak felek. Valaki tudna ajanlani valami jo fajta muszempilla oldot?
2016. nov. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj,le fog jönni magától is,és el fog tűnni a kellemetlen illata is


arra figyelj,ha allergiás reakciót észlelsz a szemeden,akkor kell leszedetni spéci oldószerrel a kozmetikusnál.

2016. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom hogy valaszoltal! Megnyugtattal :).
2016. nov. 9. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Neha szokott fajni a szemem de nem piros meg nincs is beduzzadva csak kicsit furcsa
2016. nov. 9. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még szoknod kell. Nekem eddig csak sima műszempillám volt,amit magamnak tettem fel és nem volt vele gond,furcsának furcsa volt.


De ha nagyon kellemetlen,akkor menj vissza leszedetni.

2016. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!