Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing szúratás után...

Köldök piercing szúratás után heg, vadhús keletkezett a hasamon. Már kivettem egy ideje de így néz ki (kép). Lehet így még köldök piercingem?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron csináltattam, pár hét után vadhús keletkezett, erre rá pár hónap után kivettem. Előtte kenegettem sok mindennel de nem javult.

Ahol most van a seb oda kéne rakni az új piercinget, de valószínű, hogy mivel ott van a seb így nem lehet.

Le kell azt valahogy szedetni? Ha igen hol?

Ha allergiás vagyok az orvosi fémre van más anyagból köldök piercing?


[link]


2016. nov. 8. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

ez keloidos hegnek tűnik,lehet ha más sebed lett volna,az is így gyógyulna


orvoshoz kellene menned a sebészedtre és ezekután piercinget csináltatni nem ajánlatos már!


a köldök egy nagyon kényes terület,a legtöbb probléma a piercingből van,nekem mondta az orvos anno.

2016. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!