Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez így mennyire...

Szerintetek ez így mennyire szerencsés? Ki fogja bírni a smink?

Figyelt kérdés
6 órakor kezdődik a szalagvatóm és háromnegyed 2-re kaptam időmpontot a kozmetikushoz. Addig még eltelik 4 óra, meg kell csinálni a hajam, átöltözni stb. és lesz egy főpróba is. Ez szerintem nem túl szerencsés, főleg amilyen bőröm van szerinten 6ra le fog folyni rólam az egész smink. Mondjuk a frizurakészítést jó lenne megoldani még előtte, viszont fél kettőkor végzek az iskolában így ezt nem tudom megtenni. Megpróbálhatok még másnál időpontot szerezni, de nem tudom, hogy mennyi hely van még mert már nem sok idő van hátra. Szerintetek mondjam le vagy ez így is vállalható lesz?
2016. nov. 15. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem vészes. Ha tesz a szemedre normális szemhejalapozót, az arcodra normalis primert, es a bőrödnek megfelelő alapozót (olajos/olajmentes alapozó), utána púderezi es sminkfixálózza, akkor jóval több ideig fog kitartani a sminked. Ezek mind olyan hasznos kencék, amelyekkel a smink tartóssága növelhető. Egy jó smink kibír akár 8-10 órát is, de ha gondolod vigyél magaddal a bálra egy púdert, vagy sminkfixáló sprayt, ha kifényesedne az arcod.
2016. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!