Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőmnek bruno banani...

Barátnőmnek bruno banani parfümöt vettem, szerintetel milyen parfüm?

Figyelt kérdés
Bruno banani lila színű parfümről,mia velemenyetek?
2016. nov. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd?


Régen én is használtam kb 17-18 éves koromban, a pasim kedvence volt, azonban ahogy komolyottam, az összetettebb illatokat kedveltem meg.


Összességében egy finom, nem túlgondolt parfüm.

2016. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
komolyodtam*
2016. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves
2016. nov. 21. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért pont ilyet választottál? Amúgy szerintem nagyon jó parfüm, én szeretem. (20 éves vagyok) Ha azt választottad, akkor tudtad alatt biztos érezted, hogy tetszene neki.
2016. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Mondd hogy nem a Rossmannban vettél 20ml-t 7000-ért :/. A 90(!)ml-s Burberrym(!) volt kb ilyen árban (jó, teszter, de akkor is). Túlárazott, felejthető, de valószínűleg utálni nem fogja.
2016. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másnak nem szabad parfümöt venni. Lehet, hogy nem bírja az illatát, vagy az ő természetes illatával keveredve furcsa szaga lesz.
2016. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pure woman fajtája van meg. Szeretem az illatát, de abszolút semmi tartóssága, amit ennyi pénzért azért elvárna az ember. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy az én bőrömön se tusfürdő, se parfüm, a hajamban a sampon illata se marad meg. Szóval valszeg én vagyok tescos, nem a parfüm.
2016. nov. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!