Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok hogyan kezdtetek el...

Lányok hogyan kezdtetek el sminkelni?

Figyelt kérdés
Főleg ha szigorúbbak a szüleitek ilyen téren. Csak kilopkodtátok a dplgokat anyukátok fiókjából, aztán egyszer csak rájött? Vagy eléálltatok, hogy ,,anya, szeretnék sminkelni"? Vagy hogyan?

2016. nov. 26. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Vettem a barátnőimmel sminkcuccokat a zsebpénzemből, először még csak alkalmakkor használtam majd fokozatosan elkezdtem hétköznapokon is használni :D Anyum nem mondta, hogynem lehet mert nem vittem túlzásba,csak korrektort és szempillaspirált használtam.
2016. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én szóltam anyukámnak, hogy szeretnék a sminkelés terén ilyen alap dolgokat tudni. És akkor együtt el mentünk és vettünk alapozót, korrektort, szempillaspirált, alapozóecsetet. Bár nálam az is enyhítő körülmény volt, hogy nagyon pattanásos volt az arcom, így meg értette, hogy el szeretném kezdeni.
2016. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

8-10 évesen szájfénnyel. :D

Aztán 14 évesen a zsebpénzemből vettem magamnak szemceruzát is.

Igazából a sminkem most is szinte ebből áll,szemceruza,szempillaspirál,szájfény vagy halvány rúzs.

Bár az én szüleim nem szóltak semmit,nem voltak ilyen téren szigorúak,mivel nem estem túlzásba a sminkeléssel. 18/L

2016. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anya sosem sminkelte magát. Így, ha találtam is valami sminkterméket a házban, nem használtam, mert tudtam, hogy kb. 1000 éves. :"D

Mindig is voltak nekem gyereknek való smink cuccaim.

Drogériás termékeket elsőként 12 évesen vetettem, akkor kezdtem el a téma felől nagyon érdeklődni.

Őszintén szólva, szerintem nem is kérdeztem meg, hogy sminkelhetek-e. Csak úgy... Jött az egész. Nem emlékszem, hogyan zajlott le minden.

Sosem ellenezték.

2016. nov. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak nem voltak sminkcuccai. Amikor kaptam zsebpénzt, elmentem venni.
2016. nov. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7.ben vettem a zsebpénzemből szemceruzát, és kihúztam vele a szemem, először fel sem tűnt neki, aztán kicsit ellenkezett, de engedte, nem volt szigorú, majd 8.ban ezt elhagytam és inkább szempillaspiráloztam :D
2016. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!